nekm zdar :)
 
 
Středa, 12 Pro 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Rychlebská 30 MTB 7.5.2016

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Liebich Petr 86 1 BMC CZ Racing team B 1. 1:28:20 0 190
2. Petruš Lubomír 90 2 Ethic Sport Prestige A 1. 1:28:22 00:02 176
3. Kavan Ondřej 77 3 Novatop B 2. 1:30:59 02:39 163
4. Kopecký Lukáš 78 4 HARTMAN CZ B 3. 1:31:46 03:26 151
5. Petřík Zdeněk 80 5 Sportakus B 4. 1:33:56 05:36 140
6. Hladiš David 95 6 TNF BIKE TEAM A 2. 1:33:58 05:38 130
7. Fus Martin 87 7 Isotra A 3. 1:35:37 07:17 121
8. Hejtmánek Marek 97 8 Sporton Šumperk A 4. 1:35:55 07:35 113
9. Kouřil Martin 75 9 Fitko Jeseník C 1. 1:37:32 09:12 106
10. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 5. 1:40:58 12:38 100
11. Beneš Pavel 71 10 Nava Sport C 2. 1:42:06 13:46 96
12. Vychodil Tomáš 76 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 3. 1:42:39 14:19 93
13. Jílek Martin 69 10 Cyklo Polách a syn C 4. 1:42:40 14:20 91
14. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli B 5. 1:42:57 14:37 89
15. Gasta Evžen 99 10 SC Samotišky M 1. 1:44:39 16:19 87
16. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 1. 1:44:41 16:21 85
17. Gargulák Michal 66 10 Sportakus D 2. 1:45:56 17:36 84
18. Musila René 69 10 Sportakus C 5. 1:45:58 17:38 83
19. Panoch Václav 69 10 Bike Academy Opletal C 6. 1:47:22 19:02 82
20. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 3. 1:48:21 20:01 81
21. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli A 6. 1:48:27 20:07 80
22. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:49:21 21:01 79
23. Pátek Jan 82 10 Sportakus B 6. 1:49:36 21:16 78
24. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 7. 1:50:21 22:01 77
25. Vašíček Pavel 78 10 Cycloracing Olomouc B 7. 1:50:27 22:07 76
26. Sobala Martin 84 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 8. 1:51:05 22:45 75
27. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 8. 1:51:07 22:47 74
28. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 9. 1:51:08 22:48 73
29. Žváček Mojmír 63 10 Jeseničtí Orli D 4. 1:51:10 22:50 72
30. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 5. 1:51:17 22:57 71
31. Chuděj Marek 72 10 Jeseničtí Orli C 10. 1:54:47 26:27 70
32. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 6. 1:54:49 26:29 69
33. Kavka Kamil 79 10 M.B.A. Racing B 9. 1:57:05 28:45 68
34. Mach Ondřej 97 10 Jeseničtí Orli A 7. 1:58:46 30:26 67
35. Hejtmánek Miloš 63 10 Hasbike Šumperk D 7. 2:00:26 32:06 66
36. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 11. 2:00:27 32:07 65
37. Juchelka Patrik 70 10 Jeseničtí Orli C 12. 2:05:43 37:23 64
38. Dvořák Vítek 00 10 M 2. 2:05:51 37:31 63
39. Hynek Vladimír 58 10 Bikers team Jeseník D 8. 2:06:44 38:24 62
40. Lihotský Tomáš 73 10 C 13. 2:06:51 38:31 61
41. Nováček Karel 98 10 eSeNBáci M 3. 2:07:26 39:06 60
42. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 10. 2:08:46 40:26 59
43. Švrčina Miroslav 75 10 C 14. 2:08:53 40:33 58
44. Bluma Martin 74 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 15. 2:09:04 40:44 57
45. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 16. 2:09:27 41:07 56
46. Bedeč Ladislav 64 10 Jeseničtí Orli D 9. 2:09:47 41:27 55
47. Černil Tomáš 81 10 Jelita B 11. 2:10:45 42:25 54
48. Jakl Libor 71 10 SC Samotišky C 17. 2:12:41 44:21 53
49. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 18. 2:13:52 45:32 52
50. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 2. 2:17:08 48:48 51
51. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 3. 2:17:17 48:57 50
52. Bronček Miloš 75 10 Koťátko C 19. 2:18:30 50:10 50
53. Kašpar Petr 75 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 20. 2:19:04 50:44 49
54. Valeček Jiří 76 10 Červená Jahoda C 21. 2:20:00 51:40 49
55. Keprt Jan 83 10 Silný tým Uničov B 12. 2:20:53 52:33 48
56. Strouhal Tomáš 74 10 FSMB C 22. 2:21:59 53:39 48
57. Peštuka Roman 65 10 Fenix Ski Team Jeseník D 10. 2:22:28 54:08 47
58. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 13. 2:23:17 54:57 47
59. Churý Martin 73 10 eSeNBáci C 23. 2:26:25 58:05 46
60. Chmelař Ladislav 79 10 eSeNBáci B 14. 2:28:25 1:00:05 46
61. Hanus Daniel 84 10 B 15. 2:28:50 1:00:30 45
62. Glacner Miroslav 70 10 Cykloklub Stará Ves C 24. 2:29:55 1:01:35 45
63. Polák Tomáš 64 10 Budžes Team D 11. 2:30:39 1:02:19 44
64. Gaja Jindřich 61 10 D 12. 2:31:10 1:02:50 44
65. Cholasta Jiří 83 10 B 16. 2:33:53 1:05:33 43
66. Goral Petr 81 10 B 17. 2:34:17 1:05:57 43
67. Komárek Bedřich 53 10 E 4. 2:39:20 1:11:00 42
68. Pekarčík Jiří 53 10 Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou E 5. 2:41:48 1:13:28 42
69. Nevosad Jindřich 62 10 D 13. 2:41:50 1:13:30 41
70. Macek Martin 85 10 B 18. 2:43:03 1:14:43 41
71. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 6. 2:45:39 1:17:19 40
72. Nováček Karel 67 10 eSeNBáci C 25. 2:45:56 1:17:36 40
73. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 7. 2:47:08 1:18:48 39
74. Lichnovský Stanislav 70 10 ACS Drak Vrbno C 26. 2:47:49 1:19:29 39
75. Gavlas Miroslav 72 10 C 27. 2:55:38 1:27:18 38
76. Filka Karel 87 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 8. 3:08:34 1:40:14 38
77. Zonek Jan 75 10 Ostravak C 28. 3:17:27 1:49:07 37
78. Spielvogel David 84 10 Rychlebští Sandálové B 19. 3:19:47 1:51:27 37
79. Holiš Jan 83 10 Rychlebští Sandálové B 20. 3:19:52 1:51:32 36
80. Tonhauser Jan 86 10 Rychlebští Sandálové B 21. 3:20:29 1:52:09 36
81. šikl Václav 82 10 B 22. 3:31:24 2:03:04 35
82. Všetečka Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 8. 3:35:06 2:06:46 35
83. Jedlička Franitšek 53 10 Stará Jedle E 9. 4:34:01 3:05:41 34
84. Kovář Martin 00 10 Bike sport Mohelnice M 4. 44:52 -2x kolo 34
85. Žerníček Jan 83 10 B 23. 50:18 -2x kolo 33
86. Wojtkiewicz Lukasz 79 10 B 24. 1:09:09 -2x kolo 33
87. Čecháček Jiří 59 10 D 14. 1:09:58 -2x kolo 32
88. Surovík Václav 81 10 Kůrovci Javorník B 25. 1:11:06 -2x kolo 32
89. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice C 29. 1:16:17 -2x kolo 31
90. Kaska Jan 77 10 Tatateam B 26. 1:19:43 -2x kolo 31
91. Pařízek Martin 83 10 B 27. 1:20:35 -2x kolo 30
92. Bosák Daniel 78 10 B 28. 1:23:16 -2x kolo 30
93. Brožek Pavel 74 10 Tatateam C 30. 1:32:31 -2x kolo 30
94. Menzel Pavel 72 10 Tatateam C 31. 1:36:42 -2x kolo 29
95. Profous Zdeněk 76 10 C 32. 1:50:11 -2x kolo 29
96. Kubinec Radek 72 10 C 33. 2:11:56 -2x kolo 29
0. Baďura Zdeněk 96 10 Force team Jeseník A 0. 00:00 -5300 0 DNF