nekm zdar :)
 
 
Středa, 12 Pro 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Hornolipovská třicítka 23.7.2016

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petřík Zdeněk 80 7 Sportakus B 1. 58:15 0 190
2. Kechrt Tomáš 81 8 Pells Team B 2. 59:22 01:07 176
3. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 1. 1:01:41 03:26 163
4. Mach Ondřej 97 1 Jeseničtí Orli A 1. 1:01:48 03:33 151
5. Vychodil Tomáš 76 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 2. 1:02:06 03:51 140
6. Beneš Pavel 71 10 Nava Sport C 3. 1:02:17 04:02 130
7. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 4. 1:03:53 05:38 121
8. Knotek Ondřej 90 2 eSeNBáci A 2. 1:04:59 06:44 113
9. Musila René 69 10 Sportakus C 5. 1:05:03 06:48 106
10. Gargulák Michal 66 10 Sportakus D 1. 1:05:43 07:28 100
11. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 2. 1:05:57 07:42 96
12. Kočí Vít 00 10 M 1. 1:06:06 07:51 93
13. Linhart Tomáš 85 9 TNF BIKE TEAM B 3. 1:06:39 08:24 91
14. Koryťák Radek 88 3 Jeseničtí Orli A 3. 1:06:40 08:25 89
15. Pátek Jan 82 10 Sportakus B 4. 1:07:05 08:50 87
16. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 3. 1:07:07 08:52 85
17. Adamů Pavel 66 10 Fitko Jeseník D 4. 1:07:16 09:01 84
18. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:07:17 09:02 83
19. Sobala Martin 84 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 5. 1:07:18 09:03 82
20. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 6. 1:09:15 11:00 81
21. Boreček Tomáš 57 10 Novatop Laplerre D 5. 1:10:40 12:25 80
22. Kočí Roman 65 10 D 6. 1:11:57 13:42 79
23. Kosek Jiří 66 10 SK Studené D 7. 1:12:57 14:42 78
24. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 8. 1:13:00 14:45 77
25. Trojek Karel 55 10 Stevens Oknoplast Šumperk E 2. 1:13:04 14:49 76
26. Hynek Vladimír 58 10 Bikers team Jeseník D 9. 1:14:54 16:39 75
27. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 7. 1:14:58 16:43 74
28. Smolík Jiří 85 10 B 6. 1:15:33 17:18 73
29. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 7. 1:16:35 18:20 72
30. Skopalík Jiří 80 10 B 8. 1:17:06 18:51 71
31. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 8. 1:17:10 18:55 70
32. Černil Tomáš 81 10 Jelita B 9. 1:17:14 18:59 69
33. Halfar Martin 89 4 Jelita A 4. 1:17:15 19:00 68
34. Leicht Jiří 49 10 Medic Asist Opava E 3. 1:18:11 19:56 67
35. Kašpar Petr 75 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 9. 1:18:43 20:28 66
36. Peštuka Roman 65 10 Fenix Ski Team Jeseník D 10. 1:19:00 20:45 65
37. Chuděj Marek 72 10 Jeseničtí Orli C 10. 1:19:01 20:46 64
38. Burďák Pavel 88 5 Jeseničtí Orli A 5. 1:19:52 21:37 63
39. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 10. 1:21:14 22:59 62
40. Glacner Miroslav 70 10 Cykloklub Stará Ves C 11. 1:22:21 24:06 61
41. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 4. 1:23:23 25:08 60
42. Neuwirth Tomáš 72 10 eSeNBáci C 12. 1:24:32 26:17 59
43. Hladil Milan 87 6 A 6. 1:24:51 26:36 58
44. Bereziuk Pawel 84 10 Jeseničtí Orli B 11. 1:26:31 28:16 57
45. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 5. 1:27:41 29:26 56
46. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 6. 1:30:18 32:03 55
47. Chmelař Ladislav 79 10 eSeNBáci B 12. 1:31:12 32:57 54
48. Zelenka Dušan 79 10 B 13. 1:33:25 35:10 53
49. Nevosad Jindřich 62 10 D 11. 1:34:37 36:22 52
50. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 7. 1:34:49 36:34 51
51. Komárek Bedřich 53 10 E 8. 1:39:13 40:58 50
52. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 9. 1:48:53 50:38 50
53. Lasovský Roman 77 10 B 14. 31:57 -1x kolo 49
54. Neugebauer Karel 73 10 Sportovní kurzy C 13. 35:12 -1x kolo 49
55. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice C 14. 38:01 -1x kolo 48
56. Buráň Miroslav 50 10 E 10. 47:23 -1x kolo 48
57. Nechuta Aleš 73 10 Bike Freaks Holice C 15. 49:04 -1x kolo 47
58. Řeháček Lukáš 00 10 M 2. 52:43 -1x kolo 47
0. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 0. 00:00 -3495 0 DNF