nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Rychlebská 30 MTB 8.5.2014

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kechrt Tomáš 81 82 Pells Team B 1. 1:18:47 0 190
2. Leibich Petr 86 71 SK Tessuti Žamberk A 1. 1:19:35 00:48 176
3. Kouřil Martin 75 28 Fitko Jeseník B 2. 1:21:23 02:36 163
4. Sedlář Jakub 84 20 Novatop Lapierre B 3. 1:23:25 04:38 151
5. Laštůvka David 97 7 Cyklo team Kolárna M 1. 1:23:55 05:08 140
6. Kubelka Petr 95 37 SK Tessuti Žamberk A 2. 1:23:58 05:11 130
7. Sas Kryštof 93 4 Mountain Time.cz A 3. 1:24:34 05:47 121
8. Fus Martin 87 58 Stevens Bolatice A 4. 1:25:06 06:19 113
9. Čada Tomáš 64 99 Redpoint team C 1. 1:26:05 07:18 106
10. Bednarský Vojtěch 97 14 TNF BIKE TEAM M 2. 1:26:55 08:08 100
11. Kopecký Lukáš 78 9 HARTMAN CZ B 4. 1:27:58 09:11 96
12. Březina Lukáš 91 100 Rychlebské stezky A 5. 1:29:32 10:45 93
13. Fláma Tomáš 97 31 Ekofarma Křížov M 3. 1:29:40 10:53 91
14. Kestler Aleš 81 32 Yogi Racing Ostrava B 5. 1:29:49 11:02 89
15. Boček Jakub 87 59 Stevens Bolatice A 6. 1:30:06 11:19 87
16. Krejčí Vladislav 74 4 Bikesport Uničov C 2. 1:30:26 11:39 85
17. Knotek Ondřej 90 24 eSeNBáci A 7. 1:30:32 11:45 84
18. Jílek Martin 69 100 C 3. 1:30:51 12:04 83
19. Fláma Miroslav 93 34 Bikesport Uničov A 8. 1:31:38 12:51 82
20. Opíchal Tomáš 70 40 Ghost Rubena Race C 4. 1:31:58 13:11 81
21. Pokorný Roman 71 66 Bike One C 5. 1:32:27 13:40 80
22. Václavík Pavel 78 53 Stevens Oknoplast Šumperk B 6. 1:33:02 14:15 79
23. Keprt Jan 83 38 Silný tým Uničov B 7. 1:34:52 16:05 78
24. Slaný Pavel 88 33 Jeseničtí Orli A 9. 1:35:16 16:29 77
25. Petruš st. Lubomír 63 27 ACS Drak Vrbno D 1. 1:35:17 16:30 76
26. Tkáč Petr 82 2 Medic Asist Opava B 8. 1:36:53 18:06 75
27. Panoch Václav 69 9 Cyklo team Kolárna C 6. 1:37:09 18:22 74
28. Hudeček Dušan 64 18 Jeseničtí Orli D 2. 1:37:20 18:33 73
29. Kouřil Jiří 55 39 Cyklo TJ Písečná D 3. 1:38:20 19:33 72
30. Nešpor Patrik 86 23 Jeseničtí Orli A 10. 1:38:28 19:41 71
31. Boreček Tomáš 57 54 Novatop Lapierre D 4. 1:39:24 20:37 70
32. Zamazal Patrik 72 5 Mountain Time.cz C 7. 1:40:07 21:20 69
33. Opletal Vladimír 64 6 Cyklo team Kolárna D 5. 1:40:27 21:40 68
34. Mach Ondřej 97 6 DpoVa bike M 4. 1:40:46 21:59 67
35. Kubín Jiří 65 12 C 8. 1:40:47 22:00 66
36. Filgas Jan 73 1 C 9. 1:41:17 22:30 65
37. Černoch Jakub 73 68 eSeNBáci C 10. 1:41:50 23:03 64
38. Duda Daniel 79 57 Hup na kolo B 9. 1:41:54 23:07 63
39. Musila René 69 20 Sportakus C 11. 1:41:58 23:11 62
40. Trojek Karel 55 51 Stevens Oknoplast Šumperk D 6. 1:42:06 23:19 61
41. Sýkora Pavel 77 70 Bike One B 10. 1:42:22 23:35 60
42. Sobala Miroslav 62 25 Cyklo TJ Písečná D 7. 1:43:26 24:39 59
43. Žváček Mojmír 63 83 Jeseničtí Orli D 8. 1:43:34 24:47 58
44. Filgas Ondřej 81 38 B 11. 1:43:37 24:50 57
45. Gargulák Michal 66 19 Sportakus C 12. 1:43:54 25:07 56
46. Košnar Pavel 74 16 B 12. 1:44:13 25:26 55
47. Nováček Karel 98 55 eSeNBáci M 5. 1:44:28 25:41 54
48. Job Jaroslav 89 48 A 11. 1:44:38 25:51 53
49. Kubíček Bořivoj 60 2 ASPV Vápenná D 9. 1:45:47 27:00 52
50. Juchelka Patrik 70 17 C 13. 1:45:56 27:09 51
51. Sobala Martin 84 26 Cyklo TJ Písečná B 13. 1:47:20 28:33 50
52. Tazbírek Dalimil 76 13 CPF Jeseník B 14. 1:47:32 28:45 50
53. Grepl Petr 73 75 eSeNBáci C 14. 1:47:49 29:02 49
54. Kolář Robert 59 60 Ski Petříkov D 10. 1:48:31 29:44 49
55. Švec Luděk 78 100 Duko Rýmařov B 15. 1:49:50 31:03 48
56. Hyrner Tomáš 95 49 Novatop Lapierre A 12. 1:50:58 32:11 48
57. Ondráček Libor 64 18 D 11. 1:51:24 32:37 47
58. Bedeč Jan 98 84 Jeseničtí Orli M 6. 1:52:51 34:04 47
59. Staněk Vladimír 72 8 Cyklo Staněk C 15. 1:53:18 34:31 46
60. Lihotský Tomáš 43 3 Medic Asist Opava E 1. 1:53:40 34:53 46
61. Leicht Jiří 49 73 SPV Těchonín E 2. 1:53:49 35:02 45
62. Menzel Pavel 72 72 C 16. 1:53:57 35:10 45
63. Baťa Tomáš 79 28 B 16. 1:56:31 37:44 44
64. Bluma Martin 74 15 Cyklo TJ Písečná C 17. 1:56:32 37:45 44
65. Bláha Jiří 76 50 Stevens Oknoplast Šumperk B 17. 1:57:40 38:53 43
66. Břicháček Ladislav 76 13 B 18. 1:58:02 39:15 43
67. Novák Pavel 90 81 MTB Rampach A 13. 2:00:00 41:13 42
68. Štván Ondřej 86 41 Cyklo TJ Písečná A 14. 2:00:10 41:23 42
69. Kistan Vladimír 71 78 C 18. 2:00:25 41:38 41
70. Burďák Pavel 88 85 Jeseničtí Orli A 15. 2:01:53 43:06 41
71. Kašpar Petr 75 35 Biketeam TJ Zlaté Hory B 19. 2:02:01 43:14 40
72. Hynek Vladimír 58 16 D 12. 2:02:18 43:31 40
73. Hocz Martin 73 3 eSeNBáci C 19. 2:02:19 43:32 39
74. Lakomý Miroslav 83 12 B 20. 2:04:31 45:44 39
75. Holčík Václav 89 5 A 16. 2:05:01 46:14 38
76. Churý Martin 73 45 eSeNBáci C 20. 2:05:20 46:33 38
77. Březina Petr 67 30 C 21. 2:07:38 48:51 37
78. Chlápek Roman 68 25 C 22. 2:07:45 48:58 37
79. Krzok Daniel 84 26 B 21. 2:07:45 48:58 36
80. Raida Ivo 55 44 eSeNBáci D 13. 2:08:10 49:23 36
81. Havlíček Miroslav 92 80 MTB Rampach A 17. 2:10:39 51:52 35
82. Přidal Lukáš 92 79 MTB Rampach A 18. 2:11:11 52:24 35
83. Chmelař Ladislav 79 43 eSeNBáci B 22. 2:12:12 53:25 34
84. Mičker Jiří 73 63 Fenix Ski Team Jeseník C 23. 2:14:58 56:11 34
85. Pekarčík Jiří 53 1 Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou E 3. 2:15:16 56:29 33
86. Zemánek Jiří 82 86 Jeseničtí Orli B 23. 2:15:31 56:44 33
87. Kvasnica Josef 68 7 Sportakus C 24. 2:16:36 57:49 32
88. Nešpor Oldřich 59 24 Jeseničtí Orli D 14. 2:17:11 58:24 32
89. Podešva Miroslav 68 11 C 25. 2:17:20 58:33 31
90. Skoupil Petr 64 61 Ski Petříkov D 15. 2:18:09 59:22 31
91. Kovář Daniel 80 29 ENJOY the SPORT B 24. 2:18:51 1:00:04 30
92. Cholasta Jiří 83 45 B 25. 2:23:58 1:05:11 30
93. Grepl Josef 50 76 eSeNBáci E 4. 2:26:39 1:07:52 30
94. Job st. Jaroslav 53 47 E 5. 2:28:53 1:10:06 29
95. Gavlas Miroslav 72 60 C 26. 2:32:14 1:13:27 29
96. Vlčko Michal 84 87 Jeseničtí Orli B 26. 2:32:28 1:13:41 29
97. Surovík Václav 81 77 Kůrovci Javorník B 27. 2:39:06 1:20:19 28
98. Hanus Daniel 84 30 B 28. 2:39:28 1:20:41 28
99. Pobořil Lukáš 80 39 B 29. 2:40:34 1:21:47 28
100. Zbyňovec Josef 79 67 B 30. 2:41:22 1:22:35 27
101. Vala Martin 62 33 Bikesport Uničov D 16. 2:43:47 1:25:00 27
102. Daniel Jan 02 100 A 19. 2:55:57 1:37:10 27
103. Skaličan Jiří 80 36 Biketeam TJ Zlaté Hory B 31. 3:00:54 1:42:07 26
104. Martínek Martin 65 19 C 27. 3:07:09 1:48:22 26
105. Jaroň Dominik 93 10 A 20. 3:07:56 1:49:09 26
106. Holec Lukáš 80 37 Kůrovci Javorník B 32. 3:37:06 2:18:19 25
107. Vala Kamil 60 43 Old STAR Černá Voda D 17. 3:43:07 2:24:20 25
108. Profous Daniel 96 34 A 21. 52:26 -1x kolo 25 15 km
109. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM B 33. 59:44 -1x kolo 24 15 km
110. Profous Zdeněk 76 33 B 34. 1:00:00 -1x kolo 24 15 km
111. Štefek Martin 74 14 C 28. 1:06:04 -1x kolo 24 15km
112. Macura Roman 73 39 C 29. 1:12:34 -1x kolo 23 15 km
113. Šoch Michal 78 30 B 35. 1:28:56 -1x kolo 23 15 km
114. Rychlý Milan 67 10 C 30. 2:27:33 -1x kolo 23 15 km
115. Stavrovský Jiří 43 13 E 6. 2:27:34 -1x kolo 22 15 km
116. Nemeškal Lukáš 97 90 M 7. 1:48:08 -1x kolo 22 15 km
117. Zatloukal Radim 84 94 B 36. 2:01:40 -1x kolo 22 15 km
118. Kubinec Radek 72 96 C 31. 2:11:03 -1x kolo 21 15 km
119. Kubinec Martin 77 97 B 37. 2:11:04 -1x kolo 21 15 km
120. Ševčík Jan 78 99 B 38. 2:11:08 -1x kolo 21 15 km
121. Kozák st. Přemysl 76 91 B 39. 1:23:23 -1x kolo 20 15 km
122. Kuna Martin 76 88 B 40. 1:39:40 -1x kolo 20 15 km
123. Menzel Radek 73 11 C 32. 2:05:02 -1x kolo 20 15 km
124. Pavlíček Jaroslav 86 99 A 22. 1:05:17 -1x kolo 19 15 km
0. Vychodil Tomáš 76 34 Biketeam TJ Zlaté Hory B 0. 9:59:59 8:41:12 0
0. Mádr Jiří 91 44 SK Salith Suntex Šumperk A 0. 9:59:59 8:41:12 0
0. Glombiček Jan 84 74 eSeNBáci B 0. 9:59:59 8:41:12 0
0. Hladiš David 95 62 TNF BIKE TEAM A 0. 9:59:59 8:41:12 0
0. Nátr Jiří 64 42 Old STAR Černá Voda D 0. 9:59:59 8:41:12 0
0. Novotný Jaroslav 65 22 C 0. 9:59:59 8:41:12 0