nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Šumná Jízda 8.6.2014

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník B 1. 1:09:50 0 190
2. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 1. 1:11:39 01:49 176
3. Laštůvka David 97 10 Cyklo team Kolárna M 1. 1:11:41 01:51 163
4. Fus Martin 87 1 Stevens Bolatice A 1. 1:11:42 01:52 151
5. Petřík Zdeněk 80 10 CPV Krnov B 2. 1:12:27 02:37 140
6. Boček Jakub 87 2 Stevens Bolatice A 2. 1:13:50 04:00 130
7. Bednarský Vojtěch 97 10 TNF BIKE TEAM M 2. 1:14:28 04:38 121
8. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 3. 1:14:36 04:46 113
9. Knotek Ondřej 90 3 eSeNBáci A 3. 1:14:57 05:07 106
10. Mádr Jiří 91 4 SK Salith Suntex Šumperk A 4. 1:15:16 05:26 100
11. Václavík Pavel 78 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 4. 1:15:17 05:27 96
12. Fláma Miroslav 93 5 Bikesport Uničov A 5. 1:16:10 06:20 93
13. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 1:16:30 06:40 91
14. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník D 2. 1:17:06 07:16 89
15. Suchánek Rostislav 75 10 Novatop Lapierre B 5. 1:17:20 07:30 87
16. Slaný Pavel 88 6 Jeseničtí Orli A 6. 1:17:26 07:36 85
17. Opíchal Tomáš 70 10 Ghost Rubena Race C 2. 1:18:48 08:58 84
18. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 3. 1:19:10 09:20 83
19. Machala Jan 89 7 Cyklo TJ Písečná A 7. 1:20:10 10:20 82
20. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 6. 1:20:11 10:21 81
21. Bedeč Jan 98 10 Jeseničtí Orli M 3. 1:20:42 10:52 80
22. Sobala Martin 84 10 Cyklo TJ Písečná B 7. 1:20:51 11:01 79
23. Musila René 69 10 Sportakus C 3. 1:21:21 11:31 78
24. Gargulák Michal 66 10 Sportakus C 4. 1:21:51 12:01 77
25. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 4. 1:21:52 12:02 76
26. Nešpor Patrik 86 8 Jeseničtí Orli A 8. 1:22:29 12:39 75
27. Nováček Karel 98 10 eSeNBáci M 4. 1:22:32 12:42 74
28. Žváček Mojmír 63 10 Jeseničtí Orli D 5. 1:22:34 12:44 73
29. Kopecký Lukáš 78 10 HARTMAN CZ B 8. 1:23:09 13:19 72
30. Juřík Kamil 67 10 Fitko Jeseník C 5. 1:24:40 14:50 71
31. Pilař Jakub 87 9 Novatop Lapierre A 9. 1:24:41 14:51 70
32. Panoch Václav 69 10 Cyklo team Kolárna C 6. 1:24:42 14:52 69
33. Švec Luděk 78 10 Duko Rýmařov B 9. 1:24:43 14:53 68
34. Gargulák Petr 91 10 Sportakus A 10. 1:26:15 16:25 67
35. Sobala Miroslav 62 10 Cyklo TJ Písečná D 6. 1:26:36 16:46 66
36. Juchelka Patrik 70 10 C 7. 1:27:13 17:23 65
37. Linhart Tomáš 85 10 TNF BIKE TEAM A 11. 1:27:24 17:34 64
38. Havlíček Miroslav 92 10 MTB Rampach A 12. 1:27:31 17:41 63
39. Opletal Vladimír 64 10 Cyklo team Kolárna D 7. 1:28:22 18:32 62
40. Kubíček Bořivoj 60 10 ASPV Vápenná D 8. 1:29:30 19:40 61
41. Kubíček Petr 81 10 ASPV Vápenná B 10. 1:31:05 21:15 60
42. Kouřil Roman 68 10 C 8. 1:31:07 21:17 59
43. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 9. 1:31:17 21:27 58
44. Leicht Jiří 49 10 Medic Asist Opava E 1. 1:32:17 22:27 57
45. Mikulík Marek 71 10 C 10. 1:36:57 27:07 56
46. Churý Martin 73 10 eSeNBáci C 11. 1:37:28 27:38 55
47. Bruckner Ivan 49 10 Credo Team E 2. 1:37:32 27:42 54
48. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci D 9. 1:38:00 28:10 53
49. Břenek Vojtěch 87 10 eSeNBáci A 13. 1:39:43 29:53 52
50. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 12. 1:39:44 29:54 51
51. Madaj René 72 10 Cyklo TJ Písečná C 13. 1:43:41 33:51 50
52. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 11. 1:44:39 34:49 50
53. Kvasnica Josef 68 10 Sportakus C 14. 1:46:19 36:29 49
54. Zemánek Jiří 82 10 Jeseničtí Orli B 12. 1:46:50 37:00 49
55. Jonáš Matěj 97 10 Fenix Ski Team Jeseník M 5. 1:47:14 37:24 48
56. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 3. 1:48:40 38:50 48
57. Skoupil Petr 64 10 Ski Petříkov D 10. 1:49:13 39:23 47
58. Šimek Josef 88 10 A 14. 1:49:27 39:37 47
59. Sulk Jiří 71 10 eSeNBáci C 15. 1:52:10 42:20 46
60. Komárek Bedřich 53 10 E 4. 1:54:27 44:37 46
61. Kvasnica Jan 96 10 M 6. 1:57:57 48:07 45
62. Šolc Jakub 93 10 A 15. 2:37:21 1:27:31 45
63. Fiálek Otakar 72 10 ACS Drak Vrbno C 16. 2:55:00 1:45:10 44
0. Chlápek Roman 68 10 C 0. 9:59:59 8:50:09 0