nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Zlatohorská časovka 3.8.2014

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kechrt Tomáš 81 1 Pells Team B 1. 24:23 0 190
2. Petřík Zdeněk 80 2 CPV Krnov B 2. 26:07 01:44 176
3. Strupek Matyáš 97 3 Pardus TUFO Prostějov M 1. 26:23 02:00 163
4. Fláma Miroslav 93 4 Bikesport Uničov A 1. 26:33 02:10 151
5. Fláma Tomáš 97 5 Ekofarma Křížov M 2. 26:34 02:11 140
6. Krejčí Vladislav 74 6 Bikesport Uničov C 1. 27:01 02:38 130
7. Vychodil Tomáš 76 7 Biketeam TJ Zlaté Hory B 3. 27:13 02:50 121
8. Knotek Ondřej 90 8 eSeNBáci A 2. 27:56 03:33 113
9. Mádr Jiří 91 9 SK Salith Suntex Šumperk A 3. 28:50 04:27 106
10. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 1. 29:01 04:38 100
11. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 2. 29:25 05:02 96
12. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli A 4. 29:29 05:06 93
13. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 2. 29:55 05:32 91
14. Václavík Pavel 78 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 4. 29:57 05:34 89
15. Pátek Jan 82 10 Sportakus B 5. 30:30 06:07 87
16. Slaný Pavel 88 10 Jeseničtí Orli A 5. 30:31 06:08 85
17. Reif Jan 86 10 LKT 80 Šumperk A 6. 30:40 06:17 84
18. Sobala Martin 84 10 Cyklo TJ Písečná B 6. 30:53 06:30 83
19. Gargulák Petr 91 10 Sportakus A 7. 31:00 06:37 82
20. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 7. 31:02 06:39 81
21. Machala Jan 89 10 Cyklo TJ Písečná A 8. 31:20 06:57 80
22. Kolář Robert 59 10 Ski Petříkov D 3. 31:27 07:04 79
23. Musila René 69 10 Sportakus C 3. 31:30 07:07 78
24. Nováček Karel 98 10 eSeNBáci M 3. 31:35 07:12 77
25. Žváček Mojmír 63 10 Jeseničtí Orli D 4. 32:05 07:42 76
26. Pokorný Roman 71 10 Bike One C 4. 32:24 08:01 75
27. Koryťák Radek 88 10 A 9. 32:46 08:23 74
28. Gargulák Michal 66 10 Sportakus C 5. 33:02 08:39 73
29. Sobala Miroslav 62 10 Cyklo TJ Písečná D 5. 33:03 08:40 72
30. Mach Ondřej 97 10 DpoVa bike M 4. 34:08 09:45 71
31. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 6. 34:23 10:00 70
32. Kuběnka Oldřich 56 10 D 6. 34:46 10:23 69
33. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 7. 34:55 10:32 68
34. Kořenek Antonín 70 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 8. 35:12 10:49 67
35. Leicht Jiří 49 10 Medic Asist Opava E 1. 35:35 11:12 66
36. Madaj René 72 10 Cyklo TJ Písečná C 9. 36:06 11:43 65
37. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín B 8. 36:07 11:44 64
38. Strouhal Tomáš 74 10 Fortex Moravský Beroun C 10. 37:22 12:59 63
39. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 9. 38:29 14:06 62
40. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 11. 38:30 14:07 61
41. Burďák Pavel 88 10 Jeseničtí Orli A 10. 38:41 14:18 60
42. Šorma Ivan 46 10 E 2. 39:06 14:43 59
43. Štván Ondřej 86 10 Cyklo TJ Písečná A 11. 39:07 14:44 58
44. Churý Martin 73 10 eSeNBáci C 12. 39:49 15:26 57
45. Kvasnica Jan 96 10 Sportakus M 5. 40:02 15:39 56
46. Skoupil Petr 64 10 Ski Petříkov D 7. 40:52 16:29 55
47. Sulk Jiří 71 10 eSeNBáci C 13. 40:54 16:31 54
48. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 3. 40:58 16:35 53
49. Kvasnica Josef 68 10 Sportakus C 14. 42:17 17:54 52
50. Galle Jiří 82 10 B 10. 42:43 18:20 51
51. Nevosad Jindřich 62 10 D 8. 50:09 25:46 50
52. Skaličan Jiří 80 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 11. 55:10 30:47 50