nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Hornolipovská pětadvacítka 31.8.2014

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kouřil Martin 75 9 Fitko Jeseník B 1. 56:10 0 190
2. Kubica Roman 89 1 SK Jiří Team Ostrava A 1. 57:06 00:56 176
3. Fláma Tomáš 97 10 Ekofarma Křížov M 1. 58:52 02:42 163
4. Petřík Zdeněk 80 10 CPV Krnov B 2. 58:57 02:47 151
5. Chuděj Marek 72 10 Cycloracing Olomouc C 1. 1:00:50 04:40 140
6. Fišnar Jiří 76 10 B 3. 1:00:51 04:41 130
7. Bednarský Vojtěch 97 10 TNF BIKE TEAM M 2. 1:00:53 04:43 121
8. Hladiš David 95 2 TNF BIKE TEAM A 2. 1:01:01 04:51 113
9. Fláma Miroslav 93 3 Bikesport Uničov A 3. 1:02:53 06:43 106
10. Nováček Karel 98 10 eSeNBáci M 3. 1:03:31 07:21 100
11. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník D 1. 1:03:32 07:22 96
12. Musila René 69 10 Sportakus C 2. 1:03:33 07:23 93
13. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 2. 1:03:34 07:24 91
14. Slaný Pavel 88 4 Jeseničtí Orli A 4. 1:03:35 07:25 89
15. Váňa Marek 71 10 MM Auto C 3. 1:04:00 07:50 87
16. Gargulák Michal 66 10 Sportakus C 4. 1:04:30 08:20 85
17. Pokorný Roman 71 10 Bike One C 5. 1:05:31 09:21 84
18. Sobala Martin 84 10 Cyklo TJ Písečná B 4. 1:06:30 10:20 83
19. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 5. 1:06:32 10:22 82
20. Kolář Robert 59 10 Ski Petříkov D 3. 1:06:35 10:25 81
21. Žváček Mojmír 63 10 Jeseničtí Orli D 4. 1:06:49 10:39 80
22. Mach Ondřej 97 10 DpoVa bike M 4. 1:07:29 11:19 79
23. Pátek Jan 82 10 Sportakus B 6. 1:08:40 12:30 78
24. Václavík Pavel 78 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 7. 1:08:47 12:37 77
25. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 8. 1:08:49 12:39 76
26. Sobala Miroslav 62 10 Cyklo TJ Písečná D 5. 1:08:52 12:42 75
27. Klech Richard 72 10 SVS Vrbno C 6. 1:09:03 12:53 74
28. Špiller Marek 74 10 Bikestyle Opava C 7. 1:09:05 12:55 73
29. Juřík Kamil 67 10 Fitko Jeseník C 8. 1:10:04 13:54 72
30. Fláma st. Miroslav 69 10 Ekofarma Křížov C 9. 1:10:14 14:04 71
31. Trojek Karel 55 10 Stevens Oknoplast Šumperk D 6. 1:10:30 14:20 70
32. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 10. 1:10:51 14:41 69
33. Bruckner Ivan 49 10 Credo Team E 1. 1:11:01 14:51 68
34. Leicht Jiří 49 10 Medic Asist Opava E 2. 1:12:22 16:12 67
35. Havlíček Miroslav 92 5 MTB Rampach A 5. 1:14:25 18:15 66
36. Fortelný Libor 64 10 Wooden Legs D 7. 1:14:26 18:16 65
37. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 11. 1:14:38 18:28 64
38. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 12. 1:14:53 18:43 63
39. Osladil Kamil 75 10 Buldoci Rapotín B 9. 1:15:14 19:04 62
40. Břenek Vojtěch 87 6 eSeNBáci A 6. 1:15:32 19:22 61
41. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 10. 1:16:01 19:51 60
42. Strouhal Tomáš 74 10 Fortex Moravský Beroun C 13. 1:17:08 20:58 59
43. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 11. 1:17:11 21:01 58
44. Černil Tomáš 81 10 Jelita B 12. 1:17:21 21:11 57
45. Burďák Pavel 88 7 Jeseničtí Orli A 7. 1:17:53 21:43 56
46. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 14. 1:18:21 22:11 55
47. Štván Ondřej 86 8 Cyklo TJ Písečná A 8. 1:19:56 23:46 54
48. Chmelař Ladislav 79 10 eSeNBáci B 13. 1:21:59 25:49 53
49. Kvasnica Jan 96 10 Sportakus M 5. 1:22:12 26:02 52
50. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 8. 1:22:45 26:35 51
51. Kovář Daniel 80 10 ENJOY the SPORT B 14. 1:23:07 26:57 50
52. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 3. 1:24:16 28:06 50
53. Sulk Jiří 71 10 eSeNBáci C 15. 1:26:30 30:20 49
54. Kvasnica Josef 68 10 Sportakus C 16. 1:26:35 30:25 49
55. Neuwirth Tomáš 72 10 eSeNBáci C 17. 1:29:10 33:00 48
56. Komárek Bedřich 53 10 E 4. 1:29:31 33:21 48
57. Kobylka Ondřej 50 10 E 5. 1:35:24 39:14 47
58. Moravec Vladimír 75 10 Jelita B 15. 1:53:37 57:27 47