nekm zdar :)
 
 
Sobota, 07 Pro 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Rychlebská 30 MTB 9.5.2015

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Haman Martin 84 1 Superior Riders B 1. 1:24:10 0 190
2. Pospíšil Petr 79 2 Ghost Mitas Racing Team B 2. 1:26:19 02:09 176
3. Kestler Aleš 81 3 Yogi Racing Ostrava B 3. 1:26:19 02:09 163
4. Kubelka Petr 95 4 SK Tessuti Žamberk A 1. 1:31:35 07:25 151
5. Kopecký Lukáš 78 5 HARTMAN CZ B 4. 1:31:54 07:44 140
6. Hornych Véna 78 6 Kupkolo MTB Trilogy B 5. 1:34:13 10:03 130
7. Vícha Lukáš 89 7 Bike Sport Opava A 2. 1:34:17 10:07 121
8. Liebich Petr 86 8 SK Tessuti Žamberk A 3. 1:35:55 11:45 113
9. Čada Tomáš 64 9 Redpoint team D 1. 1:37:42 13:32 106
10. Hladiš David 95 10 TNF BIKE TEAM A 4. 1:37:45 13:35 100
11. Vychodil Tomáš 76 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 6. 1:38:48 14:38 96
12. Petřík Zdeněk 80 10 CPV Krnov B 7. 1:39:12 15:02 93
13. Chuděj Marek 72 10 Jeseničtí Orli C 1. 1:41:13 17:03 91
14. Václavík Pavel 78 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 8. 1:42:23 18:13 89
15. Jílek Martin 69 10 Cyklo Polách a syn C 2. 1:42:25 18:15 87
16. Strupek Matyáš 97 10 Pardus TUFO Prostějov M 1. 1:43:27 19:17 85
17. Šedivý Marcel 75 10 Catus Beki Team C 3. 1:44:28 20:18 84
18. Slonina Luděk 87 10 Loko Krnov A 5. 1:44:34 20:24 83
19. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli A 6. 1:44:57 20:47 82
20. Pátek Jan 82 10 Sportakus B 9. 1:45:31 21:21 81
21. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:45:41 21:31 80
22. Machala Jan 89 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 7. 1:46:51 22:41 79
23. Gargulák Michal 66 10 Sportakus C 4. 1:47:03 22:53 78
24. Musila René 69 10 Sportakus C 5. 1:47:03 22:53 77
25. Trojek Karel 81 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 10. 1:47:12 23:02 76
26. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 2. 1:47:55 23:45 75
27. Hloušek Jan 84 10 Atrex B 11. 1:48:33 24:23 74
28. Kolář Robert 59 10 Ski Petříkov D 3. 1:49:12 25:02 73
29. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 6. 1:49:23 25:13 72
30. Filgas Jan 73 10 C 7. 1:49:52 25:42 71
31. Špiller Marek 74 10 Bikestyle Opava C 8. 1:51:32 27:22 70
32. Sobala Martin 84 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 12. 1:51:46 27:36 69
33. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 4. 1:51:49 27:39 68
34. Trojek Karel 55 10 Stevens Oknoplast Šumperk E 2. 1:52:11 28:01 67
35. Bedeč Jan 98 10 Jeseničtí Orli M 2. 1:53:42 29:32 66
36. Keprt Jan 83 10 Silný tým Uničov B 13. 1:56:04 31:54 65
37. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 5. 1:57:24 33:14 64
38. Lihotzský Tomáš 73 10 Bike Remanito C 9. 1:58:16 34:06 63
39. Panoch Václav 69 10 Cyklo team Kolárna C 10. 1:59:09 34:59 62
40. Kovář Tomáš 83 10 ED6U Elicmic B 14. 1:59:12 35:02 61
41. Osladil Kamil 75 10 Buldoci Rapotín C 11. 1:59:34 35:24 60
42. Bluma Martin 74 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 12. 1:59:36 35:26 59
43. Rodryč Michal 87 10 ED6U Elicmic A 8. 1:59:48 35:38 58
44. Kubín Jiří 65 10 D 6. 2:01:17 37:07 57
45. Kubíček Bořivoj 60 10 ASPV Vápenná D 7. 2:01:56 37:46 56
46. Kušnír Onřej 99 10 M 3. 2:02:07 37:57 55
47. Bedeč Ladislav 64 10 Jeseničtí Orli D 8. 2:02:39 38:29 54
48. Nováček Karel 98 10 eSeNBáci M 4. 2:03:34 39:24 53
49. Květák Jiří 70 10 eSeNBáci C 13. 2:04:27 40:17 52
50. Kovář Daniel 80 10 ENJOY the SPORT B 15. 2:06:10 42:00 51
51. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 14. 2:06:42 42:32 50
52. Šembera Josef 84 10 B 16. 2:07:08 42:58 50
53. Hartman Tomáš 77 10 Cyklo Head Team B 17. 2:09:29 45:19 49
54. Černil Tomáš 81 10 B 18. 2:09:32 45:22 49
55. Hynek Vladimír 58 10 Bikers team Jeseník D 9. 2:10:10 46:00 48
56. Churý Martin 73 10 eSeNBáci C 15. 2:11:23 47:13 48
57. Baďura Zdeněk 96 10 A 9. 2:11:28 47:18 47
58. Strouhal Tomáš 74 10 Fortex Moravský Beroun C 16. 2:12:12 48:02 47
59. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 10. 2:14:26 50:16 46
60. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 17. 2:15:31 51:21 46
61. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 18. 2:16:43 52:33 45
62. Harbich Jan 72 10 Jeseničtí Orli C 19. 2:17:02 52:52 45
63. Rojek Jacek 74 10 KTUKOL Glucholazy C 20. 2:18:31 54:21 44
64. Novák Jan 89 10 A 11. 2:20:49 56:39 44
65. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 19. 2:23:20 59:10 43
66. Kiriakovjan Jan 98 10 M 5. 2:24:42 1:00:32 43
67. Kašpar Petr 75 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 21. 2:25:04 1:00:54 42
68. Toman Lukáš 84 10 Atrex B 20. 2:25:52 1:01:42 42
69. Kouřil Roman 68 10 C 22. 2:26:19 1:02:09 41
70. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 21. 2:28:05 1:03:55 41
71. Cholasta Jiří 83 10 B 22. 2:31:45 1:07:35 40
72. Surovík Václav 81 10 Kůrovci Javorník B 23. 2:32:20 1:08:10 40
73. Hrdina Lukáš 76 10 B 24. 2:32:30 1:08:20 39
74. Pekarčík Jiří 53 10 Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou E 3. 2:33:13 1:09:03 39
75. Keprt Jan 54 10 E 4. 2:37:32 1:13:22 38
76. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 5. 2:41:05 1:16:55 38
77. Bosák Daniel 78 10 B 25. 2:42:59 1:18:49 37
78. Nováček Jan 74 10 eSeNBáci C 23. 2:43:52 1:19:42 37
79. Kovář Květoslav 90 10 A 12. 2:49:14 1:25:04 36
80. Haifler Jan 79 10 B 26. 2:49:15 1:25:05 36
81. Holoubek David 77 10 B 27. 2:50:10 1:26:00 35
82. Gavlas Miroslav 72 10 C 24. 2:53:33 1:29:23 35
83. Moštěk Petr 75 10 C 25. 2:55:20 1:31:10 34
84. Komárek Bedřich 53 10 E 6. 3:06:56 1:42:46 34
85. Holec Lukáš 80 10 Kůrovci Javorník B 28. 3:10:34 1:46:24 33
86. Zonek Jan 75 10 C 26. 3:10:55 1:46:45 33
87. Spielvogel David 84 10 B 29. 3:18:34 1:54:24 32
88. Korytář Vladimír 71 10 C 27. 3:19:02 1:54:52 32
89. Tonhauser Martin 86 10 A 13. 3:19:23 1:55:13 31
90. Lasovský Roman 77 10 B 30. 3:19:35 1:55:25 31
91. Taska Pavel 76 10 Kůrovci Javorník B 31. 3:27:30 2:03:20 30
92. Profous Daniel 96 10 A 14. 54:33 -1x kolo 30 15 km
93. Křivánek David 87 10 A 15. 1:22:59 -1x kolo 30 15 km
94. Profous Zdeněk 76 10 B 32. 1:00:30 -1x kolo 29 15 km
95. Pařízek Martin 83 10 B 33. 1:11:00 -1x kolo 29 15 km
96. Kozák st. Přemysl 76 10 B 34. 1:15:59 -1x kolo 29 15 km
97. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM B 35. 1:18:26 -1x kolo 28 15 km
98. Kaska Jan 77 10 B 36. 1:20:31 -1x kolo 28 15 km
99. Kuna Martin 76 10 B 37. 1:35:39 -1x kolo 28 15 km
100. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 28. 52:31 -1x kolo 27 15 km
101. Křivánek Martin 73 10 C 29. 1:06:19 -1x kolo 27 15 km
102. Velc Martin 70 10 Ski Petříkov C 30. 1:21:34 -1x kolo 27 15 km
103. Nosek Martin 72 10 C 31. 1:21:35 -1x kolo 26 15 km
104. Kotas Petr 69 10 C 32. 1:48:43 -1x kolo 26 15 km
105. Bulguris Dimitr 71 10 C 33. 1:49:20 -1x kolo 26 15 km
106. Brožek Pavel 74 10 C 34. 1:58:37 -1x kolo 25 15 km
107. Bronček Miloš 75 10 C 35. 2:12:16 -1x kolo 25 15 km
108. Menzel Pavel 72 10 C 36. 2:30:06 -1x kolo 25 15 km
109. Kubinec Radek 72 10 C 37. 2:30:08 -1x kolo 24 15 km
110. Čecháček Jiří 59 10 D 10. 1:11:03 -1x kolo 24 15 km
111. Gasta Evžen 99 10 SC Samotišky M 6. 47:29 -1x kolo 24 15 km
0. Kajnar Tomáš 78 10 Nutrend Specialized B 0. 00:00 -5050 0
0. Vlček Miroslav 81 10 B 0. 00:00 -5050 0
0. Kabela Miroslav 78 10 B 0. 00:00 -5050 0
0. Macek Martin 85 10 B 0. 00:00 -5050 0
0. Šoch Michal 78 10 B 0. 00:00 -1x kolo 0 15 km DNF