nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - MTB Po Jesenické magistrále 17.5.2015

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petruš Lubomír 90 1 ETHIC SPORT A 1. 57:42 0 190
2. Kechrt Tomáš 81 10 Pells Team B 1. 57:47 00:05 176
3. Fus Martin 87 2 Stevens Bolatice A 2. 58:42 01:00 163
4. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 1. 58:52 01:10 151
5. Petřík Zdeněk 80 10 CPV Krnov B 2. 1:01:24 03:42 140
6. Navařík st. Robert 69 10 NAVA Sport Velké Losiny C 2. 1:02:30 04:48 130
7. Boček Jakub 87 3 Stevens Bolatice A 3. 1:02:40 04:58 121
8. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 3. 1:02:46 05:04 113
9. Hladiš David 95 4 TNF BIKE TEAM A 4. 1:02:55 05:13 106
10. Březina Tomáš 89 5 IN-LIFE cycling team A 5. 1:02:58 05:16 100
11. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 4. 1:02:59 05:17 96
12. Štěpaník Jiří 92 6 Cyklo team Kolárna A 6. 1:03:10 05:28 93
13. Hoňka Michal 79 10 MTB Krapkowice B 3. 1:03:16 05:34 91
14. Kajnar Tomáš 78 10 Nutrend Specialized B 4. 1:03:25 05:43 89
15. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 1:03:30 05:48 87
16. Vychodil Tomáš 76 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 5. 1:03:47 06:05 85
17. Václavík Pavel 78 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 6. 1:04:35 06:53 84
17. Pátek Jan 82 10 Sportakus B 6. 1:04:35 06:53 84
19. Hanslián Filip 87 7 A 7. 1:04:50 07:08 82
20. Vlček Pavel 90 8 IN-LIFE cycling team A 8. 1:05:11 07:29 81
21. Pokorný Roman 71 10 Bike One C 5. 1:06:08 08:26 80
22. Nešpor Patrik 86 9 Jeseničtí Orli A 9. 1:06:31 08:49 79
23. Bedeč Jan 98 10 Jeseničtí Orli M 1. 1:06:40 08:58 78
24. Kavka Kamil 79 10 B 8. 1:06:47 09:05 77
25. Trojek Karel 81 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 9. 1:07:15 09:33 76
26. Gerhard Tomáš 72 10 Ski klub RD Rýmařov C 6. 1:07:20 09:38 75
27. Machala Jan 89 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 10. 1:07:30 09:48 74
28. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:07:40 09:58 73
29. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 2. 1:08:19 10:37 72
30. Kohout Lukáš 95 10 Bikecentrum Olomouc A 11. 1:08:49 11:07 71
31. Sobala Martin 84 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 10. 1:09:17 11:35 70
32. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 7. 1:09:49 12:07 69
33. Pilař Jakub 87 10 Novatop Lapierre A 12. 1:10:01 12:19 68
34. Trojek Karel 55 10 Stevens Oknoplast Šumperk E 2. 1:10:38 12:56 67
35. Štefka Miroslav 84 10 B 11. 1:10:40 12:58 66
36. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 12. 1:10:47 13:05 65
37. Gargulák Michal 66 10 Sportakus C 8. 1:11:03 13:21 64
38. Macháček Luděk 72 10 Duko Rýmařov C 9. 1:11:15 13:33 63
39. Gasta Evžen 99 10 SC Samotišky M 2. 1:11:24 13:42 62
40. Štanglica Jiří 92 10 Cykloklub Stará Ves A 13. 1:12:43 15:01 61
41. Švec Luděk 78 10 Duko Rýmařov B 13. 1:13:42 16:00 60
42. Šalmík Pavel 72 10 Duko Rýmařov C 10. 1:13:49 16:07 59
43. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 3. 1:14:19 16:37 58
44. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 11. 1:14:49 17:07 57
45. Sobala Petr 89 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 14. 1:15:28 17:46 56
46. Daněk Miroslav 76 10 Dammabike B 14. 1:16:21 18:39 55
47. Kočvara Jiří 71 10 SK AIB Břidličná C 12. 1:16:45 19:03 54
48. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 13. 1:16:58 19:16 53
49. Jakl Libor 71 10 SC Samotišky C 14. 1:17:28 19:46 52
50. Neset Vladimír 59 10 IN-LIFE cycling team D 4. 1:19:59 22:17 51
51. Harbich Jan 72 10 Jeseničtí Orli C 15. 1:20:10 22:28 50
52. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 3. 1:20:12 22:30 50
53. Havlíček Miroslav 92 10 MTB Rampach A 15. 1:21:50 24:08 49
54. Zubatý Roman 70 10 SC Samotišky C 16. 1:23:07 25:25 49
55. Kicaj Norbert 75 10 MKS Polkovice C 17. 1:23:30 25:48 48
56. Krečmer Patrik 72 10 Team Rio C 18. 1:24:53 27:11 48
57. Rojek Jacek 74 10 KTUKOL Glucholazy C 19. 1:25:27 27:45 47
58. Glacner Miroslav 70 10 Cykloklub Stará Ves C 20. 1:25:39 27:57 47
59. Novák Jan 89 10 A 16. 1:26:50 29:08 46
60. Sedláček Petr 75 10 C 21. 1:27:25 29:43 46
61. Svozil Radek 97 10 Bikecentrum Olomouc M 3. 1:27:53 30:11 45
62. Casciani Eduard 73 10 C 22. 1:28:15 30:33 45
63. Chudada Tomáš 73 10 SC Samotišky C 23. 1:32:05 34:23 44
64. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 4. 1:35:30 37:48 44
65. Komárek Bedřich 53 10 E 5. 1:35:54 38:12 43
66. Velc Martin 70 10 Ski Petříkov C 24. 1:39:15 41:33 43
67. Martinka Ivo 81 10 B 15. 1:46:18 48:36 42
0. Vlasák David 98 10 Cyklo team Kolárna M 0. 00:00 -3462 0 DNF
0. Šopík Vítězslav 76 10 Duko Rýmařov B 0. 00:00 -3462 0 DNF
0. Jáhl Michal 68 10 C 0. 00:00 -3462 0 DNF
0. Najser Tomáš 78 10 Bike One B 0. 00:00 -3462 0 DNF
0. Cink Jan 99 10 Mapei Cyklokaňkovský M 0. 00:00 -3462 0 DNF
0. Borák Martin 90 10 IN-LIFE cycling team A 0. 00:00 -3462 0 DNF