nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Šumná jízda 7.6.2015

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petřík Zdeněk 80 1 CPV Krnov B 1. 1:08:23 0 190
2. Kouřil Martin 75 2 Fitko Jeseník C 1. 1:08:27 00:04 176
3. Kopecký Lukáš 78 3 HARTMAN CZ B 2. 1:08:28 00:05 163
4. Krejčí Vladislav 74 4 Bikesport Uničov C 2. 1:12:03 03:40 151
5. Hoňka Michal 79 5 MTB Krapkowice B 3. 1:13:03 04:40 140
6. Vychodil Tomáš 76 6 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 4. 1:13:14 04:51 130
7. Jarma Ctirad 97 7 Cyklo team Kolárna M 1. 1:14:10 05:47 121
8. Slonina Luděk 87 8 Loko Krnov A 1. 1:15:10 06:47 113
9. Nešpor Patrik 86 9 Jeseničtí Orli A 2. 1:15:14 06:51 106
10. Šedivý Marcel 75 10 Catus Beki Team C 3. 1:15:18 06:55 100
11. Pokorný Roman 71 10 Bike One C 4. 1:15:20 06:57 96
12. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:15:23 07:00 93
13. Machala Jan 89 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 3. 1:16:03 07:40 91
14. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 1:16:04 07:41 89
15. Suchánek Rostislav 75 10 Novatop Lapierre C 5. 1:16:38 08:15 87
16. Nováček Karel 98 10 eSeNBáci M 2. 1:17:14 08:51 85
17. Bedeč Jan 98 10 Jeseničtí Orli M 3. 1:17:15 08:52 84
18. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 6. 1:17:21 08:58 83
19. Václavík Pavel 78 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 5. 1:17:29 09:06 82
20. Sobala Martin 84 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 6. 1:17:58 09:35 81
21. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 2. 1:20:14 11:51 80
22. Kolář Robert 59 10 Ski Petříkov D 3. 1:20:50 12:27 79
23. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 4. 1:21:29 13:06 78
24. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 4. 1:23:58 15:35 77
25. Patrmann Tomáš 76 10 B 7. 1:24:21 15:58 76
26. Juřík Kamil 67 10 Fitko Jeseník C 7. 1:24:21 15:58 75
27. Osladil Kamil 75 10 Buldoci Rapotín C 8. 1:27:09 18:46 74
28. Juchelka Patrik 70 10 C 9. 1:27:38 19:15 73
29. Kočvara Jiří 71 11 SK AIB Břidličná C 10. 1:27:47 19:24 72
30. Havlíček Miroslav 92 10 MTB Rampach A 5. 1:28:15 19:52 71
31. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 11. 1:28:24 20:01 70
32. Novotný Vlastimil 63 10 D 5. 1:30:27 22:04 69
33. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 8. 1:31:01 22:38 68
34. Kovář Daniel 80 10 ENJOY the SPORT B 9. 1:31:52 23:29 67
35. Černil Tomáš 81 12 B 10. 1:32:42 24:19 66
36. Kouřil Roman 68 12 C 12. 1:33:39 25:16 65
37. Neumann Boris 68 12 C 13. 1:34:28 26:05 64
38. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 14. 1:34:28 26:05 63
39. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 2. 1:37:17 28:54 62
40. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 15. 1:37:53 29:30 61
41. Vlach Tomáš 71 10 C 16. 1:38:02 29:39 60
42. Strouhal Tomáš 74 10 Fortex Moravský Beroun C 17. 1:39:26 31:03 59
43. Glacner Miroslav 70 10 Cykloklub Stará Ves C 18. 1:40:06 31:43 58
44. Rojek Jacek 74 10 KTUKOL Glucholazy C 19. 1:40:55 32:32 57
45. Břenek Vojtěch 87 10 eSeNBáci A 6. 1:41:34 33:11 56
46. Šimek Josef 88 12 A 7. 1:44:34 36:11 55
47. Černota Radim 75 10 Hup na kolo C 20. 1:44:40 36:17 54
48. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 1:45:06 36:43 53
49. Halfar Martin 89 13 A 8. 1:47:33 39:10 52
50. Svoboda Zdeněk 75 10 C 21. 1:48:40 40:17 51
51. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 4. 1:49:22 40:59 50
52. Churý Martin 73 10 eSeNBáci C 22. 1:50:32 42:09 50
53. Novák Jan 89 13 A 9. 1:52:53 44:30 49
54. Komárek Bedřich 53 10 E 5. 1:53:43 45:20 49
55. Korytář Vladimír 71 17 C 23. 2:15:34 1:07:11 48
56. Lasovský Roman 77 10 B 11. 2:35:24 1:27:01 48
57. Krutil Miroslav 59 17 D 6. 2:35:41 1:27:18 47
58. Plášek Vlastimil 80 19 B 12. 1:30:32 -1x kolo 47 20 km
59. Nevosad Jindřich 62 10 D 7. 1:40:17 -1x kolo 46 20 km
60. Halama Pavel 66 19 C 24. 2:00:37 -1x kolo 46 20 km
61. Žváček Mojmír 63 47 Jeseničtí Orli D 8. 1:47:39 -1x kolo 45 běh
0. Mach Ondřej 97 10 DpoVa bike M 0. 00:00 -4103 0 DNF
0. Uchytil Alois 66 17 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 0. 00:00 -4103 0 DNF