nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Čas-OFF-ka na Šerák 4.7.2015

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petřík Zdeněk 80 1 CPV Krnov B 1. 42:31 0 190
2. Fláma Tomáš 97 2 Ekofarma Křížov M 1. 43:14 00:43 176
3. Strupek Matyáš 97 3 Pardus TUFO Prostějov M 2. 43:28 00:57 163
4. Jarma Ctirad 97 4 Cyklo team Kolárna M 3. 43:47 01:16 151
5. Kajnar Tomáš 78 5 Nutrend Specialized B 2. 45:09 02:38 140
6. Hoňka Michal 79 6 MTB Krapkowice B 3. 45:31 03:00 130
7. Vychodil Tomáš 76 7 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 4. 45:50 03:19 121
8. Krejčí Vladislav 74 8 Bikesport Uničov C 1. 46:01 03:30 113
9. Kouřil Martin 75 9 Fitko Jeseník C 2. 46:25 03:54 106
10. Slonina Luděk 87 10 Loko Krnov A 1. 46:39 04:08 100
11. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 2. 46:54 04:23 96
12. Fláma Miroslav 93 10 Ekofarma Křížov A 3. 47:13 04:42 93
13. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 48:00 05:29 91
14. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 3. 48:18 05:47 89
15. Trojek Karel 81 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 5. 48:52 06:21 87
16. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli A 4. 49:36 07:05 85
17. Orlich Petr 61 10 Fort SMC Ústí nad Orlicí D 2. 49:45 07:14 84
18. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 4. 50:40 08:09 83
19. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 51:07 08:36 82
20. Šedivý Marcel 75 10 Catus Beki Team C 5. 51:32 09:01 81
21. Machala Jan 89 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 5. 51:34 09:03 80
22. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 3. 51:41 09:10 79
23. Panoch Václav 69 10 Cyklo team Kolárna C 6. 52:28 09:57 78
24. Brabec Marian 83 10 B 6. 52:33 10:02 77
25. Václavík Pavel 78 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 7. 52:52 10:21 76
26. Bráblík Michal 98 10 M 4. 52:53 10:22 75
27. Sobala Martin 84 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 8. 53:15 10:44 74
28. Mach Ondřej 97 10 DpoVa bike M 5. 54:03 11:32 73
29. Nováček Karel 98 11 eSeNBáci M 6. 54:14 11:43 72
30. Juřík Kamil 67 10 Cyklo Jeseník C 7. 54:30 11:59 71
31. Smatana Milan 73 10 Fenix Ski Team Jeseník C 8. 54:44 12:13 70
32. Kolář Robert 59 10 Ski Petříkov D 4. 54:53 12:22 69
33. Žák Marek 76 10 B 9. 55:10 12:39 68
34. Hvorecký Jan 80 10 B 10. 55:32 13:01 67
35. Pátek Jan 82 10 Sportakus B 11. 55:45 13:14 66
36. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 9. 55:49 13:18 65
37. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 5. 55:52 13:21 64
38. Gromus Tomáš 76 10 Horal Rýmařov B 12. 56:09 13:38 63
39. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli A 6. 56:31 14:00 62
40. Prášil Vitězslav 81 10 B 13. 56:41 14:10 61
41. Patrmann Tomáš 76 10 B 14. 57:34 15:03 60
42. Sedlák Lukáš 88 10 SMC Fort Ústí nad Orlicí A 7. 57:56 15:25 59
43. Juchelka Patrik 70 10 Jeseničtí Orli C 10. 58:18 15:47 58
44. Žváček Mojmír 63 10 Jeseničtí Orli D 6. 59:04 16:33 57
45. Drahoš Jan 80 10 B 15. 59:42 17:11 56
46. Roháček Michal 61 10 D 7. 59:48 17:17 55
47. Trojek Karel 55 11 Stevens Oknoplast Šumperk E 2. 1:00:03 17:32 54
48. Osladil Kamil 75 10 Buldoci Rapotín C 11. 1:00:18 17:47 53
49. Černil Tomáš 81 10 B 16. 1:00:20 17:49 52
50. Pelcl Petr 70 10 Buldoci Rapotín C 12. 1:00:27 17:56 51
51. Kočvara Jiří 71 10 SK AIB Břidličná C 13. 1:00:31 18:00 50
52. Havlíček Miroslav 92 10 MTB Rampach A 8. 1:00:34 18:03 50
53. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 8. 1:00:38 18:07 49
54. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 14. 1:01:00 18:29 49
55. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín B 17. 1:01:16 18:45 48
56. Mičker Jiří 73 10 Fitko Jeseník C 15. 1:01:46 19:15 48
57. Kukla Jiří 74 10 C 16. 1:01:51 19:20 47
58. Bedeč Ladislav 64 11 Jeseničtí Orli D 9. 1:02:33 20:02 47
59. Kuběnka Oldřich 56 10 D 10. 1:02:46 20:15 46
60. Kovář Daniel 80 11 ENJOY the SPORT B 18. 1:03:48 21:17 46
61. Procházka Jiří 93 10 A 9. 1:04:02 21:31 45
62. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 19. 1:04:03 21:32 45
63. Vávra Stanislav 65 10 Goofy Team D 11. 1:04:13 21:42 44
64. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 3. 1:04:18 21:47 44
65. Bořuta Martin 74 10 Bořuta Team C 17. 1:05:20 22:49 43
66. Neumann Boris 68 10 C 18. 1:05:23 22:52 43
67. Kašpar Petr 75 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 19. 1:05:24 22:53 42
68. Hynek Vladimír 58 10 D 12. 1:05:29 22:58 42
69. Šťastný Pavel 83 10 B 20. 1:05:47 23:16 41
70. Sobala Petr 89 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 10. 1:06:00 23:29 41
71. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 20. 1:06:15 23:44 40
72. Smyčka Jiří 97 10 M 7. 1:06:40 24:09 40
73. Adámek František 70 10 C 21. 1:06:43 24:12 39
74. Baďura Zdeněk 96 10 A 11. 1:07:49 25:18 39
75. Doupovec Vojtěch 97 12 M 8. 1:08:16 25:45 38
76. Wrožyna František 89 10 A 12. 1:08:23 25:52 38
77. Vopat Jaromír 77 10 B 21. 1:08:32 26:01 37
78. Strouhal Tomáš 74 10 Fortex Moravský Beroun C 22. 1:09:11 26:40 37
79. Jireš Michael 97 10 M 9. 1:11:01 28:30 36
80. Čížek Petr 67 10 ZhorTeam Vrbno C 23. 1:11:09 28:38 36
81. Burďák Pavel 88 12 Jeseničtí Orli A 13. 1:11:51 29:20 35
82. Květák Jiří 70 10 eSeNBáci C 24. 1:12:03 29:32 35
83. Polák Tomáš 64 10 D 13. 1:12:13 29:42 34
84. Peštuka Roman 65 10 Fenix Ski Team Jeseník D 14. 1:12:24 29:53 34
85. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 22. 1:12:39 30:08 33
86. Lasovský Roman 77 12 B 23. 1:13:43 31:12 33
87. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM B 24. 1:14:15 31:44 32
88. Grepl Josef 50 13 eSeNBáci E 4. 1:15:15 32:44 32
89. Motuz Martin 81 10 B 25. 1:16:21 33:50 31
90. Lapčík Pavel 55 10 E 5. 1:18:03 35:32 31
91. Galle Jiří 82 10 B 26. 1:18:06 35:35 30
92. Procházka Jan 66 13 C 25. 1:19:29 36:58 30
93. Tonhauser Martin 86 13 A 14. 1:19:50 37:19 30
94. Morong Josef 87 13 A 15. 1:21:47 39:16 29
95. Hégr Zdeněk 63 10 D 15. 1:21:51 39:20 29
96. Hamáček Jaroslav 63 10 Buldoci Rapotín D 16. 1:21:56 39:25 29
97. Štefanský Martin 96 10 A 16. 1:22:17 39:46 28
98. Svoboda Zdeněk 75 10 C 26. 1:22:31 40:00 28
99. Komárek Bedřich 53 10 E 6. 1:22:55 40:24 28
100. Raida Ivo 55 14 eSeNBáci E 7. 1:24:04 41:33 27
101. Nevosad Jindřich 62 10 D 17. 1:24:09 41:38 27
102. Keprt Jan 54 10 E 8. 1:24:31 42:00 27
103. Nešpor Oldřich 59 10 Jeseničtí Orli D 18. 1:29:10 46:39 26
104. Štěpán st. Jiří 75 14 C 27. 1:30:38 48:07 26
105. Bomský Rostislav 50 14 E 9. 1:31:57 49:26 26
106. Hrdina Jiří 43 15 E 10. 1:54:55 1:12:24 25
107. Chlápek Roman 68 10 C 28. 1:01:20 -1x kolo 25 řečiště
108. Skaličan Jiří 80 15 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 27. 1:07:38 -1x kolo 25 řečiště