nekm zdar :)
 
 
Sobota, 07 Pro 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Hornolipovská pětadvacítka 30.8.2015

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petřík Zdeněk 80 1 CPV Krnov B 1. 1:00:02 0 190
2. Fláma Tomáš 97 2 Ekofarma Křížov M 1. 1:02:43 02:41 176
3. Fláma Miroslav 93 3 Ekofarma Křížov A 1. 1:02:50 02:48 163
4. Kouřil Martin 75 4 Fitko Jeseník C 1. 1:03:20 03:18 151
5. Krejčí Vladislav 74 5 Bikesport Uničov C 2. 1:04:26 04:24 140
6. Bedeč Jan 98 6 Jeseničtí Orli M 2. 1:05:44 05:42 130
7. Hladiš David 95 7 TNF BIKE TEAM A 2. 1:05:49 05:47 121
8. Vychodil Tomáš 76 8 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 2. 1:05:53 05:51 113
9. Váňa Marek 71 9 C 3. 1:06:16 06:14 106
10. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 1:06:25 06:23 100
11. Pokorný Roman 71 10 Bike One C 4. 1:06:38 06:36 96
12. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 3. 1:07:18 07:16 93
13. Šedivý Marcel 75 10 Catus Beki Team C 5. 1:07:33 07:31 91
14. Nováček Karel 98 10 eSeNBáci M 3. 1:08:17 08:15 89
15. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 6. 1:08:35 08:33 87
16. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:09:02 09:00 85
17. Sobala Martin 84 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 3. 1:09:14 09:12 84
18. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 2. 1:09:34 09:32 83
19. Chuděj Marek 72 10 Jeseničtí Orli C 7. 1:10:35 10:33 82
20. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 8. 1:10:41 10:39 81
21. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli A 4. 1:11:07 11:05 80
22. Žák Marek 76 10 B 4. 1:11:28 11:26 79
23. Slonina Luděk 87 10 Loko Krnov A 5. 1:11:47 11:45 78
24. Machala Jan 89 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 6. 1:12:00 11:58 77
25. Kavka Kamil 79 10 M.B.A. Racing B 5. 1:12:35 12:33 76
26. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 6. 1:13:26 13:24 75
27. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 3. 1:16:46 16:44 74
28. Kovář Daniel 80 10 ENJOY the SPORT B 7. 1:17:22 17:20 73
29. Baďura Zdeněk 96 10 A 7. 1:17:48 17:46 72
30. Špiller Marek 74 10 Bikestyle Opava C 9. 1:17:49 17:47 71
31. Kočvara Jiří 71 10 SK AIB Břidličná C 10. 1:17:52 17:50 70
32. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 8. 1:18:16 18:14 69
33. Černil Tomáš 81 10 Jelita B 9. 1:19:06 19:04 68
34. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 11. 1:19:12 19:10 67
35. Leicht Jiří 49 10 SPV Těchonín E 2. 1:20:02 20:00 66
36. Osladil Kamil 75 10 Buldoci Rapotín C 12. 1:20:28 20:26 65
37. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 3. 1:20:56 20:54 64
38. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 13. 1:21:08 21:06 63
39. Churý Martin 73 10 eSeNBáci C 14. 1:24:33 24:31 62
40. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 15. 1:24:40 24:38 61
41. Glacner Miroslav 70 10 Cykloklub Stará Ves C 16. 1:25:30 25:28 60
42. Kurek Josef 82 10 B 10. 1:28:39 28:37 59
43. Kašpar Petr 75 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 17. 1:32:07 32:05 58
44. Neumann Boris 68 10 Jeseničtí Orli C 18. 1:33:10 33:08 57
45. Halfar Martin 89 10 A 8. 1:33:45 33:43 56
46. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli A 9. 1:35:06 35:04 55
47. Bakeš Jiří 62 10 Fenix Ski Team Jeseník D 4. 1:37:16 37:14 54
48. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 4. 1:39:41 39:39 53
49. Pokorný Tomáš 97 10 M 4. 34:08 -1x kolo 52
50. Lasovský Roman 77 10 B 11. 36:55 -1x kolo 51
51. Velc Martin 70 10 Ski Petříkov C 19. 46:29 -1x kolo 50
52. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM B 12. 49:31 -1x kolo 50
0. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 0. 00:00 -3602 0 DNF
0. Fláma st. Miroslav 69 10 Ekofarma Křížov C 0. 00:00 -3602 0 DNF