nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Zlatohorská magistrála 12.9.2015

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petřík Zdeněk 80 1 CPV Krnov B 1. 1:42:07 0 190
2. Majkut Petr 71 2 Sportakus C 1. 1:45:42 03:35 176
3. Kouřil Martin 75 3 Fitko Jeseník C 2. 1:45:45 03:38 163
4. Hoňka Michal 79 4 Sportakus B 2. 1:48:56 06:49 151
5. Horáček Radim 90 5 Cyklosport Chropyně A 1. 1:49:35 07:28 140
6. Vychodil Tomáš 76 6 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 3. 1:50:29 08:22 130
7. Wertich Jan 86 7 Head Bike TJ Opava A 2. 1:51:45 09:38 121
8. Jílek Martin 69 8 Cyklo Polách a syn C 3. 1:52:13 10:06 113
9. Beneš Radek 90 9 A 3. 1:54:09 12:02 106
10. Mezihorák Roman 64 10 Sportakus D 1. 1:54:10 12:03 100
11. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli A 4. 1:54:36 12:29 96
12. Hvorecký Jan 80 10 ZhorTeam Vrbno B 4. 1:56:02 13:55 93
13. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 2. 1:56:14 14:07 91
14. Maňásek Josef 78 10 B 5. 1:56:16 14:09 89
15. Gargulák Michal 66 10 Sportakus C 4. 1:56:25 14:18 87
16. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 5. 1:58:04 15:57 85
17. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 6. 1:59:09 17:02 84
18. Nečas Miroslav 74 10 C 6. 2:00:30 18:23 83
19. Huml Miroslav 82 10 ZhorTeam Vrbno B 7. 2:01:10 19:03 82
21. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli A 5. 2:01:28 19:21 80
22. Riedl Radomír 75 10 Ridelli C 7. 2:02:07 20:00 79
23. Žák Marek 76 10 B 8. 2:02:13 20:06 78
24. Kolář Robert 59 10 Ski Petříkov D 3. 2:02:37 20:30 77
25. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 2:02:49 20:42 76
26. Panoch Václav 69 10 Cyklo team Kolárna C 8. 2:03:48 21:41 75
27. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 9. 2:05:10 23:03 74
28. Pátek Jan 82 10 Sportakus B 9. 2:06:10 24:03 73
29. Rosmanit Aleš 71 10 C 10. 2:06:23 24:16 72
30. Juřík Kamil 67 10 Fitko Jeseník C 11. 2:08:10 26:03 71
31. Bača Petr 78 10 B 10. 2:08:22 26:15 70
32. Chuděj Marek 72 10 Jeseničtí Orli C 12. 2:09:04 26:57 69
33. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 4. 2:09:47 27:40 68
34. Neumann Boris 68 10 Jeseničtí Orli C 13. 2:14:18 32:11 67
35. Daňhel Mojmír 64 10 CPV Krnov D 5. 2:14:25 32:18 66
36. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 14. 2:14:34 32:27 65
37. Vávra Stanislav 65 10 Goofy Team D 6. 2:18:23 36:16 64
38. Černil Tomáš 81 10 Jelita B 11. 2:18:49 36:42 63
39. Bedeč Ladislav 64 10 Jeseničtí Orli D 7. 2:19:40 37:33 62
40. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 12. 2:19:49 37:42 61
41. Kovář Daniel 80 10 ENJOY the SPORT B 13. 2:20:58 38:51 60
42. Churý Martin 73 10 eSeNBáci C 15. 2:23:01 40:54 59
43. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 16. 2:24:54 42:47 58
44. Adámek David 73 10 C 17. 2:25:58 43:51 57
45. Glacner Miroslav 70 10 Cykloklub Stará Ves C 18. 2:26:15 44:08 56
46. Šorma Ivan 46 10 E 2. 2:27:56 45:49 55
47. Matoušek Tibor 69 10 C 19. 2:30:25 48:18 54
48. Řehák Karel 67 10 C 20. 2:30:26 48:19 53
49. Řehák Ivo 73 10 C 21. 2:30:27 48:20 52
50. Čech Ondřej 76 10 B 14. 2:31:58 49:51 51
51. Mezuláník Lubor 64 10 D 8. 2:33:58 51:51 50
52. Haberland Jack 69 10 C 22. 2:34:04 51:57 50
53. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 2:41:11 59:04 49
54. Terč Radoslav 66 10 C 23. 2:42:15 1:00:08 49
55. Hanzelka Lukáš 90 10 A 6. 2:43:38 1:01:31 48
56. Nevosad Jindřich 62 10 SKM Zlaté Hory D 9. 2:51:03 1:08:56 48
57. Galac Ivo 63 10 D 10. 2:55:42 1:13:35 47
58. Neuwirth Tomáš 72 10 eSeNBáci C 24. 3:01:32 1:19:25 47
59. Procházka Jan 66 10 SKM Zlaté Hory C 25. 3:02:43 1:20:36 46
60. Komárek Bedřich 53 10 E 4. 3:06:00 1:23:53 46
61. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 5. 3:18:03 1:35:56 45
62. Novák Jan 89 10 A 7. 3:20:32 1:38:25 45
63. Rosmanit Michal 96 10 Novatop Lapierre A 8. 1:01:00 -1x kolo 44
64. Procházka Jiří 82 10 SK SKIVELO neslyšících Olomouc B 15. 1:04:09 -1x kolo 44
65. Míček Radan 79 10 B 16. 1:07:01 -1x kolo 43
66. Leicht Jiří 49 10 SPV Těchonín E 6. 1:07:14 -1x kolo 43
67. Rokicki Andrzej Adam 79 10 B 17. 1:11:28 -1x kolo 42
68. Lasovský Roman 77 10 B 18. 1:12:16 -1x kolo 42
69. Lesák Marek 75 10 C 26. 1:14:12 -1x kolo 41
70. Musila Michal 96 10 MAAP A 9. 1:18:05 -1x kolo 41
71. Kremser Kamil 70 10 C 27. 1:18:56 -1x kolo 40
72. Velc Martin 70 10 Ski Petříkov C 28. 1:20:44 -1x kolo 40
73. Schneider Jiří 67 10 C 29. 1:21:23 -1x kolo 39
74. Quis Pavel 72 10 C 30. 1:21:26 -1x kolo 39
75. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM B 19. 1:25:05 -1x kolo 38
76. Ryšánek Jan 53 10 E 7. 1:27:30 -1x kolo 38
77. Ščerba Karel 56 10 D 11. 1:27:31 -1x kolo 37
78. Platzek Jiří 64 10 D 12. 1:31:42 -1x kolo 37
79. Platzek Lukáš 90 10 A 10. 1:31:44 -1x kolo 36
80. Musila Patrik 72 10 MAAP C 31. 1:33:15 -1x kolo 36
81. Kotzur Pavel 70 10 C 32. 1:34:59 -1x kolo 35
82. Šimek Miroslav 68 10 Sportakus C 33. 1:41:54 -1x kolo 35
0. Musila René 69 10 Sportakus C 0. 00:00 -6127 0 DNF