nekm zdar :)
 
 
Středa, 17 Srp 2022
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
O cenu Rapotína 10. 8. PDF Tisk Email

seriál pokračuje tradičním MTB závodem v Rapotíně...

Cyklistický klub Buldoci Rapotín zve všechny příznivce zdravého pohybu v přírodě na 7. ročník závodu horských kol a cyklistické závody pro děti. Tratě závodu mohou okusit opět všechny výkonnostní a věkové skupiny, od nejrychlejších „nabušenců“ až po nejpomalejší „hobíky“ a od nejmenších „benjamínků“ po nejzkušenější „seniory“. 

Akce se bude konat v tradičním termínu v neděli 10. 8. v Rapotíně na koupališti. Závod je součástí regionálního cyklistického seriálu Jesenický šnek a Šumperského poháru horských kol.  Vše vypukne prezentací na koupališti od 8:45 hodin. Program potom zahájí od 10:00 hodin svými starty dětské kategorie Jesenického šnečka na okruhu kolem koupaliště, pro nejmenší ratolesti bude přichystána asfaltová trať v délce pár metrů. Děti mají startovné zdarma a za vrácené startovní číslo na ně čeká malé občerstvení.  Ve 12:00 hodin bude odstartován hromadně závod na okruhu v délce 9 km pro ostatní kategorie, starší žáci a žákyně pojedou 9 km, juniorky a ženy 18 km, junioři a muži 27 km. Trať 9 km okruhu s převýšením cca 220 m vede od koupaliště v Rapotíně stoupáním na Samotu, dále pokračuje sjezdem do Ludvíkova, pak rovinatou pasáží do parku zámku Velké Losiny, následuje úsek zámeckým parkem okořeněný sjetím schodů a pár metrů rovinky ke koupališti. Vyhlášení dětských kategorií proběhne cca v 11:30.  Vyhlášení ostatních kategorií proběhne cca 30 minut po dojetí posledního závodníka do cíle, tzn. mezi  14:30 - 15:00 hodin.  Na všechny účastníky, kteří budou závodit na okruhu 9 km, čeká po absolvování závodu teplé jídlo, které je v ceně startovného.  O uhašení žízně, uspokojení hladových krků, mlsných jazýčků, pěkné zázemí, koupání a dětské hřiště se postará Jiří Mika se svým kolektivem v areálu koupaliště.

Na Vaši účast se těší pořadatelé a partneři akce - Obec Rapotín, Halen, Partners a Pivovar Holba Hanušovice. Více informací naleznete v propozicích na www.jesenickysnek.cz a www.spmtb.cz, kde se rovněž můžete na závod přihlásit předem.

plakát

propozice 

přihláška 

Aktualizováno Pondělí, 04 Srpen 2014 14:10